| vladix a întrebat:

Va este util www.pasionat.info? Si daca "da" imi spuneti de ce, iar daca raspunsul este "nu", imi ziceti la fel, "de ce?"

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Da, este foarte util. De ce?
Cred ca multi dintre noi abia acum invatam "tainele" informaticii, dupa cum se si stie, "nimeni nu se naste invatat". Aici avem toate informatiile necesare, detaliile pe care le cautam poate de un timp indelungat si ajutorul pe care ni-l ofera acest site.
Ma bucur ca exista.happy

6 răspunsuri:
| vladix explică:

Nu-mi plac domeniile free, iar o unire a doua situri este imposibila. Tu ai articole neterminate acolo. Ai pus decat titlu si link. Lumea vrea sa stie ce ai acolo, iar tu nu ai dat nici un fel de amanunt. Nu e optimizat, nu are nimic, aspectul este "greoi" si negrul ala pe fundal sinistru.

| vladix explică:

Si cum vrei sa il intretii daca nu ai timp? Cu ce iti ocupi timpul?

| Daea a răspuns:

Da. Imi pare destul de util, dar nu am reusit sa 'rasfoiesc' toate paginile. Oricum, sigur voi avea nevoie de cate ceva de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este util.
Am gasit cateva chesti care imi plac pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vladix.Este util deşi din câte am văzut te-ai axat mai mult pe download de programe ceea ce este bine, mai ales dacă sunt şi gratis.
Dar tu ce zici de winconfig.blogspot.com?
Ce ar mai trebui lucrat la el şi la ce pagini?
Te-ar interesa o colaborare cu adnim-ul acestui site în sensul de un fel de unire a site-urilor astfel încât conţinutul site-ului final să fie mai complex(un site despre Windows+ softul pentru Windows)?
Ms de răspuns, dau o bere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi titlirile alea îs de fapt intrările pe site-uri. Dacă dai click pe ele intri pe site.Nu îi optimizat încă că nu am avut timp încă să mă ocup şi de asta.