| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti?

http://www.cinemagia.ro/......ica-27397/

Mie mi se pare aiurea rau.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ar disparea draq de tot. Cite ar putea face omenirea daca nu s-ar consuma atita timp si resurse cu rahatul asta...

| Jipa95 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ma mai uit si eu la tv. La lucruri interesante. Dar sa reduci un tv la un glob mi se pare o prostie totala.

| RaduTN a răspuns:

Faina ideea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi pasa, nu ma uit la TV.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu ma uit, dar am tv pe post de monitor. de aia ma "atras" acesta "poveste".

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu lua in serios ce se intampla la CES.Multe concepte nu vor deveni niciodata reale.

| mynasca12 a răspuns:

thinking poti folosii si myweb