| DemonMv a întrebat:

Ce parere aveti, sunt compatibile? sunt bune pentru un PC de jocuri?
http://www.vexio.ro/cos-cumparaturi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Pune link cu piesele sau wishlist

Răspuns utilizator avertizat
| DemonMv explică (pentru Marius910):

Man inca ceva zi-mi niste boxe de apartament(stau la etajul 4, nu vreau sa vina vecinii la mine la usa) laughing

| Me2 a răspuns (pentru Marius910):

Foarte buna recomandarea colegului de mai sus, go4it
Eu nu as pune pe sursa aia de 74 lei un i5 si 7850 nici sa'mi dai bani, ca nu apuci sa pornesti sistemul si face poc, aia nu scoate nici 200w, in plus are o electronica de slaba calitate, la fluctuatii de tensiune poti sa zici papa la tot calculatorul

| DemonMv explică (pentru Me2):

Ok mersi, bine ca am intrebat inainte sa cumpar ceva...

Răspuns utilizator avertizat