| cinnamonnn a întrebat:

Ce parere aveti voi despre produsele de la Apple? Aveti vreun produs de la ei?

Răspuns Câştigător
| Hikarie a răspuns:

Mie una imi plac foarte mult. Sunt foarte atasata de ele (dependenta as putea spune). Am cateva produse de la Apple in casa cum ar fi (nu sunt toate numai ale mele dar le folosesc): iPhone 4, iPod touch (3rd generation), iPhone 5, The New iPad, iPad 2, iPad Mini, MacBook Air (mid 2012), MacBook Air (mid 2011), MacBook Pro (late 2011), iMac (late 2010), iPod Classic, iPod touch (4th generation).
Probabil sunt cam multe dar nu le folosesc numai eu.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mda, il pot contrazice pe @bsb cand vrea el, cu produsele mac. Ipad-urile sunt tablete de o calitate foarte buna. Softul ios este cel mai bine optimizat dintre toate de pe piata de la ora actuala. Eu am un imac late 2009, ca si componente nu e prea "super" dar se misca impecabil. Apple pune accentul pe soft, si pe calitatea materialelor. Restul pun accent pe pret, pe componete puternice si nu pe soft.

| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/reviews/review-apple
Uite aici cateva review-uri la produse Apple, sa iti faci o idee! :)

| bsb a răspuns:

Iti spun din experienta profesionala:
sa nu faci prostia sa cumperi un notebook Apple. Sunt cele mai proaste laptopuri care le-am incercat. Unul care costa 1500 euro la ei, este la fel de puternic cat un Asus la 500 euro.

Ipodurile sunt destul de bune : baterie buna si destul de usor de manevrat. Plus, sunt rezistente.

Ipad-urile? Sunt VARZA!

Fugi si nu te uita in urma

| さいゆき a răspuns:

Hmm mie una imi plac produsele de la Apple foarte mult.
Am avut inainte diferite telefoane, laptop-uri si asa mai departe dar pana acum toate m-au dezamagit.
Eu ti le-as recomanda cu placere.

Am de la ei un iPhone 4s (care imi place foarte mult, si nu m-am gandit inca sa il schimb cu 5), un iPod touch (pe care il folosesc cam rar), un iPad ("the new iPad" pe care l-am primit de fapt de la un prieten) apoi mai am un MacBook Air Mid 2012 (pe care il ador) si un MacBook Pro Mid 2010 (pe care il mai folosesc din cand in cand)

Pur si simplu mi-au placut toate produsele de la ei.
Le ador.