| MineIsLikeABridge a întrebat:

Ce pareri aveti despre Ipad mini, eu cred ca va fi un esec, fiindca e greu de tinut in mana fara sa ii atingi ecranu, tot iphone5 si ipad cu retina vor fi favorite, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Retina e intr-adevar un plus, dar probabil pretul usor mai mic cu care vine iPad mini va conta destul de mult.
http://laptopnews.ro/apple-ipad-mini-specificatii-tehnice-si-preturi.html

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu nu cred ca va fi un esec...

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru unii un ipad e prea mare... ipad mini arata chiar mai bine decat ipad(mie nu imi plac marginile alea groase) si chiar daca nu are retina, de la 20-30 cm nimeni nu o sa sesizeze vreo diferenta...

| MineIsLikeABridge explică (pentru Narcis2007):

Da, dar eu am tinut in mana de ambele, si sa stii ca e incomod ipad mini.

| laptopnews a răspuns:

Multumesc pentru fundita!

| MineIsLikeABridge explică (pentru laptopnews):

Sincer, ti-am dat funda ca am ipad cu retina, dar si mini Ipad am posibilitatea sa imi iau cand apare ca am un frate in america, dar mi se pare mult prea greu de tinut in mana si scris pe ei, decat pe Ipad-ul clasic care e mai bun dupa mine.

| laptopnews a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Am inteles! Multumesc oricum! happy

| MineIsLikeABridge explică:

Inteleg ca pentru multi este foarte important pretul, dar din fericire la mine nu mai e asa important + ca eu sunt genul care a pus suflet in ceea ce facea Steve Jobs, dar dupa ce a murit actiunile Apple au scazut rau de tot odata cu speranta mea la un viitor plin de Apple si miere.