| Ionsfecla93 a întrebat:

Ce pot face dacă îmi apare pe ecran la laptop BOOTMGR is missing presa Ctrl+alt+del to restart?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Vei avea nevoie de un DVD / CD / Stick cu Windows. Vei baga mediul de instalare, dar vei alege "Repair this PC" in loc de "Install now". Vei alege command prompt, vei introduce comenzile :

BOOTREC /FIXMBR
BOOTREC /FixBoot
BOOTREC /RebuildBcd

Mult succes!

| Ionsfecla93 explică (pentru PainTech):

Îmi poți da mesaj pe Instagram la Andrei._.ok8? Am nevoie de mai multe det

| flixbuster a răspuns:

In functie de cat de norocos esti, de la reparat OS prin reinstalat OS si pana la cumparat stoarage (HDD/SSD).