| mariusgudal1 a întrebat:

Ce pot face daca PC imi sacadeaza cand intru in jocuri si pun pe grafica mai buna... mi-am luat monitor full Hd si poate placa nu rezista la el am nVIDIA Gforce placa video, 4 GB ram, 2 G HZ.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

N-are treaba monitorul. Procesorul e dual-core, placa video o fi ea nVIDIA Gforce, dar sunt modele mai slabe, sunt modele mai puternice. Incearca totusi sa-i pui ultima versiune de driver la placa video de pe site-ul producatorului si vezi daca problema persista.

2 răspunsuri:
| bodyboss73 a răspuns:

Daca PC iti sacadeaza ia-ti programul asta FullScadHD si o sa-ti mearga perfect jocurile.Garantat

| Maestronos a răspuns:

Depinde ce jocuri te joci si pe ce componente te joci