| Bobby711 a întrebat:

Ce pot face daca pc-ul nu imi mai citeste stik-ul?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e antic de ce mas mira nu stiu cumpara altul nu glumesc

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Stik de 32 de gb daca nu sti despre ce vorbesti de ce raspunzi fara rost? cate de anitc ti se pare?

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Eu vorbeam de pc nu de stik

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Procesor i5 8 gb ram alte intrebari stupid? vrei si modelul sau ceva?

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Atunci cum sa nu citeasca un stik ceva ai facut tu la stik l-ai scos din pc cand era in scriere/citire/nu il introduci corect, windowsul da e piratat etc

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Windows 10 e piratat la tine?

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Fara licenta da

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Ok aceasta conversatie nu duce va duce nicarieri multumesc ca ai incercat insa te depaseste subiectul.

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Daca pe tine nu te depaseste de ce ai mai intrebat?

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Ti am dovedit deva de 2 3 ori ca ce imi spui nu are nici o legatura cu problema. Ce nu intelegi te depaseste si gata crezi ca daca imi dai un raspuns pe jumate ma ajuta cu ceva? Daca poate fi numit raspuns tu mi ai spus ca e de la pc ca e vechi ti am demonstrat ca nu e dupa mi ai spus ca e de la port nu e nici asta din moment ce le am incercat pe toate si am reinstalat driverul. Deci nu mi ai spus nici macar cauza problemei. Stai ca ti o spun eu pc-ul nu mai recunoaste dispozitivul nu mai poate fi formatat nu mai pot scrie sau citi nimic singurul in care pot vedea un semn ca exista este control panel unde imi da codul 10 ceea ce e ciudat din moment ce imi zice ca driverele sunt ok. Te poftesc sa imi demonstrezi ca ma insel in privinta ta si spune mi cum sa remediez aceasta problema. Din moment ce esti atat de sigur pe tine ar trebui sa fie floare la ureche nu?

| RAY a răspuns (pentru Bobby711):

Eu n-am spus ca e floare la ureche tu te dai geniu

| Bobby711 explică (pentru RAY):

Nu m am dat geniu doar ti am demontat teoria si ti am dovedit o gresita. Ce motiv asi avea sa te mint ca nu ai dreptate iar tu sa ai? Pana la urma e in interesul meu sa remediez problema nu crezi? Nici nu ma intereseaza daca pierd stik ul atata timp cat recuperez datele. Cum am mai spus am incercat tot ce mi a trecut prin cap si ce mi au mai spus altii fara nici un rezultat. De obicei cand nu mergea ceva spre ex mouse-ul schimbam portul dau reinstalam driverele insa aceste metode nu au functionat si de aceasta data chiestia e ca nici nu prea stiu ce s a intamplat cu el ultima persoana care a umblat cu el a fost unchiul meu dupa care nu a mai mers pe nimic am 2 calculatoare si un laptop + ca am incercat cu otg pe telefon si tableta stik ul e ok nu e abuzat fizic probabil ca e ceva software si nu imi e rusine sa recunosc ca ma depaseste daca eram geniu crezi ca mai pierdeam timpul sa pun intrebari pe site? Acum probabil vindecam cancerul sau ceva de genul laughing)

| GabrielStn a răspuns:

Sa incerci sa introduci stick-ul in alt port USB si daca nu merge verifica daca iti lipseste driver-ul. Daca nu merge nici dupa ce ai descarcat drier-ul, atunci inseamna ca este o problema cu stick-ul.

| Bobby711 explică (pentru GabrielStn):

De geaba tot schimb eu porturile ca nu are rost am incercat deja tot ce mi a trecut prin cap stikul nu mai apare cand il bagi in pc in my computer langa partitii insa daca intru la control panel il afiseaza ca dispozitiv necunoscut cod 10 am dezactivat dezinstalat si reinstalat driverul si nimic tot nu merge