| Ibrahimovic a întrebat:

Ce pot face daca pe contul meu de facebook mi-am schimbat de mai multe ori numele, iar acum imi zice ca nu il mai pot schimba?
Mai este ceva de facut? Il mai pot schimba macar o data intr-un anumit fel?

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Nu ai ce sa-i mai faci. Aveai acolo o casuta in care iti scria ceva de genul "you can change your name 2(alt numar) more times", daca ti-ai epuizat toate cele 5 "incercari" atunci nu mai ramane decat sa-ti faci alt cont daca vrei sa ai alt nume.

2 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

Nu mai ai cum sa il mai schimbi mai mult.Fa-ti alt cont.

| Skipper09 a răspuns:

Nu cred.Iti faci alt cont trimitand mesaje la toti prieteni tai ca iti faci alt cont de fb. Funda?