| Bulsye a întrebat:

Deci. acum 2 zile am intrat in control panel la security center si am bifat automatic update on... mi-a downloadat niste updateuri dar eu nu aveam windows original si acum nu mai pot sa intru in nimic, pe desktop am doar cosul de gunoi bluethoot my network space si my computer si nu pot sa le deschid pot doar sa deschid calculatorul si sa il inchid. Cum pot remedia chestia asta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai buna varianta e sa il reinstalezi si daca tot folosesti copii piratate macar nu mai fi nesimtit si cere update uri

Răspuns utilizator avertizat
| Freddie23 a răspuns:

Nu primesti un raspuns referitor la haking aici.
Trebuie sa cumperi windowsul si sa pui serialul cumparat la activare.

| Soreanu_Calin_1986 a răspuns:

Te- ai deconspirat.ce-ai facut e ceva de genu :ai spus microsoftului ca ai windows copie
.te-ai denuntat

| Bulsye explică (pentru Soreanu_Calin_1986):

Asa si? dama-n judecata.
aveam original da l-am reinstalat si nu stau sa cumpar pentru ca nici n-am loc de cd