| ralluca15lp a întrebat:

Ce pot sa fac daca o persoana si-a pus o parola simpla la tableta Lenovo insa a gresit o litera iar acum nu mai poate accesa continutul tabletei? Am si alta varianta in afara de a o duce la un centru? dau funda urgent

4 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Singura chestie care o mai poti face e sa ii dai reboot asa am facut si eu dupa ce mi-a blocat cineva telefonul. Trebuie sa stingi tableta si in acelasi timp sa ti apasat pe butonul home, butonul deblocare si butonul de volum mai incet, apoi o sa ti se aprinda o lista in care o sa gasesti reboot system si apesi pe ea o sa iti arate semnul de android si o cheie de reparat si trebuie sa astepti pana se aprinde ea singura si o sa fie ca noua, adica fara nici o setare si nici o aplicatie pe care ai instalat-o tu.

| Adda097 a răspuns:

Contul google, e singura sansa, contacteaza-ma in privat si iti voi explica mai detaliat.

| sickoffallthings a răspuns (pentru Adda097):

In cazul in care are wifi-ul pornit sau conectiunea de date activata se poate si asa, daca nu reboot-ul singura solutie, daca nu la centru daca mai ai garantie daca nu, nu.

| Daimler a răspuns:

Ne-ar fi de ajutor sa ne spui si modelul tabletei. Pana atunci poate te ajuta linkul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=TaL0L9zqnx8