| RikarDo a întrebat:

Ce pot sa fac la Google Chrome sa nu se mai duca fisierele downloadate in folderul Downloads, ci pe Desktop?

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Dai in dreapta sus la cheia aia, dai la optiuni apoi dai la In culise, si mai jos scrie unde vrei sa downloadezi.capisci?

fundaaaaaaa

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Options -under the hood -dwonloads-download location!

| jabiilord a răspuns:

Si aici un tutorial pas cu pas eventual, de asemenea pentru cei atehnici si poze:
http://www.tutorialepc.ro/......hrome.html

| Lucaci a răspuns:

Eu stau numai pe Google Chrome si indiferent ce downloadezi tot se va duce in downloads nu ai nimic de facut crede-ma am incercat

| GoldwinNn a răspuns:

Pai intri la optinuni(dreapta sus la cheia aia) si in tabul "in culise" ai mai jos sa alegi unde sa se downloadeze fisierele.
Bft!

| DizzYuzzY a răspuns:

Du-te la unelte sau options...selecteaza acolo downloads on desktophappy poti sa alegi daca vrei sa te intrebe unde vrei sa le downloadeziwinking

| Sonnora a răspuns:

Pai tu singur trebuie sa alegi dosarul tinta unde vrei sa salvezi fisierul dat. Funda?

| Andra0037 a răspuns:

N-ai ce sa faci decat sa le muti pe dextop. ca si eu am google chrome si trebuie sa le mut pe dextop. fundita.

| crblsaff a răspuns:

Pai asta incerc sa aflu si eu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la optiuni apoi dai in culise si apoi cauta descarcari.