| Fireheart1996 a întrebat:

Ce pot sa mai fac daca s-a rupt o tasta de la laptop si s-a rupt si tamburusul acela de silicon? Stiu ca e cam prostesc, dar asta s-a intamplat, nu sunt aici sa explic cum. As mai avea ce sa ii fac sau trebuie sa schimb tastatura cu totul?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Mergi la un service, desi e putin probabil sa se rezolve doar cu tasta respectiva! Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

2 răspunsuri:
| MalitaBujo a răspuns:

Trebuie să schimbi tastatura cu totul sau să cumperi un buton nou (nu prea cred că găseşti). Mai bine cumperi o tastatură nouă. Este cam 20-30 de lei una.

| Fireheart1996 explică (pentru MalitaBujo):

Si trebuie sa merg la un service pentru asta, nu?