| cocoju92 a întrebat:

Ce preferaţi Xbox 360 sau Play Station 3? De ce?

Răspuns Câştigător
| eunutuu a răspuns:

Xbox is the best! eu am xbox 360 elite(de 120 giga)ps3 e jaf, are un pret fooarte mare, o controler varza si nici nu se poate moda, inca, eu sunt ff multumita de el, si voi astia care comentati fara sa aveti, nu va mai bagati, vedeti doar o poza sau auziti de xbox si ps3 si gata, nu stiti nimic, il incurcati pe al om doar casa aveti si voi ca face, credeti ca va faceti folositori dar nu e asa! :p

5 răspunsuri:
| arn64 a răspuns:

M-am uitat la o poza cu Xbox, si tastele de la joystick sunt asezate aiurea.Iti recomnand PS3 (Play Station 3), chiar daca eu nu-l am big grin. Am un PS2.Mai bun e PS3-ul, are grafica mai buan si poti juca mai multe jocuri (chiar si de PS2 sau PS)

| LiLlYAnNe a răspuns:

Play Station 3.Pentru ca e mai comod si...Nici o data nu am jucat pe Xbox 360 big grin.

| cocoju92 explică:

Butoanele sunt asezate aiurea ca sa fie mai confortabile nu ca la ps, cand dupa 2 ore de joc de dor mainiile.Eu am un Xbox si e ft ft bun.

| cocoju92 explică:

Si eu am tot elite si e super tare, sunt ft multumit

| Stefan12345678910 a răspuns:

Ps3 e foarte bun îl am eu si e foarte tare