| Alina_2047 a întrebat:

Xbox 360, Wii sau Play Station 3?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Ps3 big grin

| sherlock a răspuns:

Pc

| 54ndy a răspuns:

Ps 3

| poliku a răspuns:

PC,faci pe ele console pe bat!laughing

| andrei47 a răspuns:

Salut, sunt curios daca ti-ai cumparat ceva(ps3 sau xbox) as vrea stiu cum este xbox-ul, am auzit ca face foarte mult zgomot, cam la fel de mult precum o unitate de calculator.

| victor_2113 a răspuns:

PS 3 daca vrei sa cumperi jocuri si sa joci multiplayer(pentru ca daca modezi ps3 nu te poti juca multiplayer)
Xbox 360 daca vrei sa iei jocuri de pe net(dupa ce l-ai modat) si sa joci doar singleplayer(pentru ca daca joci un joc piratat multiplayer te baneaza)

E alegerea ta!happyEu am luat Xbox la inceputu lu' 2010 si acum cateva luni(31.12.2010big grin) m-am plictisit si am luat PS3

| ILoveSteveBurnside a răspuns:

Ps 3 e cel mai cool