| geany550 a întrebat:

Ce procesor este ideal pentru gaming si in acelasi timp acesibil? funda big grin

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Accesibil? http://www.pcgarage.ro/......z-skt-am3/ ieftin overclockabil cu o placa de baza buna s cu un cooler bun pana la 3, 7 -3, 9 Ghz. 4 nuclee, sepoate si debloca transformandu-l in unul cu 6 nuclee. i-al cu incredere. luna viitoare il iau si eu:)

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mergi pe recomandarea lui Florin, e cel mai bun acel AMD la pretul sau. Daca vrei Intel, mergi pe i3-i5 Sandy Bridge.

| VladimirPutin a răspuns:

I7, i5, i3

| Ecea a răspuns:

Un i3 sau i5

| SamSon a răspuns:

Un i5 e ok

| geany550 explică:

Si amd?

Răspuns utilizator avertizat