| claude42 a întrebat:

Ce procesor imi merge la placa asta Foxconn P4M800P7MA Series? as vrea un procesor dual core

8 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Intel Pentium 4, Intel Celeron D, Intel Pentium D
775 socket, dual core nu suporta

| ferry2323 a răspuns:

Compatible Processors Pentium D,
Pentium 4,
Celeron D

| claude42 explică:

As vrea un procesor mai bun ca asta am un Intel celeron 3.06 ghz ccv mai bun big grin care e mai bun din toate astea big grin?

| claude42 explică:

Un link de unde pot sa-l cumpar cum ar fi eMAG? big grin se poate vot + funda

| Soniqu3 a răspuns:

Acesta placa de baza suporta toate seriile de procesoare din seria soket-ului LGA 775 cu un Bus de memorie de maxim 800.0 MHz.Memoria maxima suportata este de 2Gb DDR2 SDRAM.