| fanimox a întrebat:

Ce procesor si placa video suporta Asus P5K? Vreau sa stiu maximul.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai Asus P5K pe Google. Deschizi pagina Asus destinată acestui produs. Citești ce scrie acolo. Ai aflat informația.

| fanimox explică (pentru anonim_4396):

Destept esti. Daca stiam exact ce inseamna acele date nu mai puneam intrebare straight face.*loser*

| anonim_4396 a răspuns (pentru fanimox):

Ah...eu sunt loser pentru că tu ești prea prost să înțelegi ce înseamnă maximum de procesor suportat. Da, are sens, cum să nu. Și mai și folosești calculatorul...

| fanimox explică (pentru anonim_4396):

Esti un ratat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fanimox):

Desigur. Doar că eu știu să citesc și mai și înțeleg ceea ce citesc. Tocmai de aia eu NU întreb și mă distrez pe seama prostălăilor ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suportă: orce procesor dual-core, indiferent de frecvență
orce plăcuță de momorie ram de 1066 mhz și un maxim de 8 Gb de ram
orce placă video ce suportă slot/port PCIe x16