| Cornel320 a întrebat:

Ce producator de imprimante credeti ca este mai bun? Canon sau Hp? Am de ales intre doua modele cu caracteristi aproape identici si cu pret asemanator si nu stiu pe care sa o iau. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Canon, mai ales prin calitatea culorilor pe care le va produce

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca vrei cartuse mai fiabile, atunci HP. In rest nu sunt diferente. Dar problema cartuselor si a banilor aruncati aiurea o vei avea cat timp vei avea si imprimanta.

| danielaxyz a răspuns:

Xerox is the best

| andreea49 a răspuns:

Ambele...Eu am avut Canon si acum am Hp