| anonim_4396 a întrebat:

Ce program imi trebuie sa modifc un format de fisier de exemplu am facut un video cu movie maker si vreau sa il fac in avi?

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

ImToo, dar ca orice lucru bun nu e gratis.Gasesti insa crack.

3 răspunsuri:
| tttitooorp a răspuns:

AVSVideoConverter ( e foarte bun si e gratis ) http://cleansofts.org/download/avs-psp-video-converter.html

| florinmarius a răspuns:

Sunt foarte multe de la total video convertor care este cel mai simplu pana la xilisoft convertor care sincer face orice si crede-ma k nici nu stiam k exista atatea formate de transformare cate are prog acesta

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

WMV to AVI Converter de la Brothersoft