| andrei47 a întrebat:

Ce program pot folosi sa salvez melodii derulate mai repede? funda!

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai iti trebuie un editor audio. eu folosesc goldwave http://www.softpedia.com/......Wave.shtml

| andrei47 explică (pentru al3xander):

E foarte tare prog dar daca derulez mai repede se subtiaza vocea, pot sa fac sa nu se subtieze? as vrea ca si cum e la vlc cand ii dai viteza de 1, 5, intelegi.

| Madrill a răspuns:

Poti folosi AtomixMP3 e printre cele simple programe de editat muzica de utilizat. Si are exact ce cauti tu, poti pune mp3-urile pe un ritm mai rapid sau mai incet plus alte efecte sonore cu care poti sa remixezi piesele muzicale.