| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot sa salvez melodii de pe youtube? nu vreau videoclipurile ci doar melodiile.

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

"YouTube Downloader" iti downloadeaza orice filmulet de pe youtube, putand sa-l salvezi cu orice extensie vrei tu. Deci iei orice video si-l savezi in format. mp3 avand astfel doar melodia nu si videoclipul.
Numai bine, Shin.

| Dara a răspuns:

Eu folosesc "Free YouTube MP3 converter" si e ok. Il poti descarca de aici http://www.dvdvideosoft.com/

| mary_9593 a răspuns:

YouTube Downloader