| AniBac9991 a întrebat:

Ce program trebuie sa instalez pentru a putea face poze cu web-ul?

7 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Many cam

Răspuns utilizator avertizat
| RadikalGamer a răspuns:

Poți să le faci și cu un ScreenShot happy

| Diablo43 a răspuns:

In windows 7 incearca asa:
Panoul de control --> Dispozitive si imprimante --> Dublu click pe camera web --> Apoi dublu click pe preluare imagini sau scanare si de acolo ar trebui sa te descurci. (Daca ai calculatorul in engleza, le traduci dupa caz)

Am pus ceva poze mai jos, dar eu nu am avut unde sa testez cu camera web, in schimb am testat cu un scanner. (Ar trebui sa fie acelasi lucru)