| Lindoro a întrebat:

Ce programe recomandati pentru recuperarea datelor sterse? Ca am incercat multe si nu imi recupereaza filmele ce le am in C/My documents...

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De cand se tin datele pe partitia C? Ia si recupereaza...succesuri!

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Sa inteleg ca din C nu se pot recupera datele sterse?

| K0sti a răspuns (pentru Lindoro):

Pai daca ai reinstalat sistemul de operare tu ce crezi? Ti-am raspuns in alta parte ce aveai de facut! Nu ai facut, sanse 2% sa mai recuperezi! Chiar daca vei recupera ceva, sansele sunt minime ca sa si mai mearga! De obicei informatia e alterata!

| Lindoro explică (pentru K0sti):

Nu am reinstalat windows-ul.

| K0sti a răspuns (pentru Lindoro):

Degeaba daca ai facut operatiuni cu hardul! Si simpla pornire sau oprire a calculatorului este tot o operatiune, moment in care se rescriu date, iar asta inseamna mari sanse sa nu mai poti recupera sau informatia sa fie trunchiata! De aia am spus ca se scoate hardul imediat si se pune pe un alt calculator pentru recuperare!