| Timeeeaaaaa a întrebat:

Ce propuneri de program aveti pentru tableta ca sa trimit mesaje gratis de pe el da daca trm un mesaj la o persoana respectiva sa imi poata raspunde

2 răspunsuri:
| Vali196K a răspuns:

Păi în cazul în care ai WiFi, router wirelles, sau internet pe tabletă, îți recomand Skype, unde poți vorbi și cu video, facebook (cred că ai auzit de el ), whats upp, etc. Dar dacă vrei un program de vorbit care nu necesită internet, și nici bani pe telefon, nu pot să te ajut pentru că nu am auzit niciodată de așa ceva! rolling on the floor)

| Skay22 a răspuns:

Probabil Whatsappwinking