| Alecsander98 a întrebat:

Buna tuturor, ce parere aveti despre aplicatia pentru android "go sms pro"?

trimite mesaje gratis?
este pe perioada limitata?
trebuie ca persoana careia ii trimit mesaj sa aiba conexiune la internet si/sau sa aiba aceasta aplicatie?

Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| ionut9989 a răspuns:

Salut din cate stiu eu
trimite mesaje gratis? (nu este ca si cel normal daca ai credit sau extraoptiune activata )
este pe perioada limitata? ( nu )
trebuie ca persoana careia ii trimit mesaj sa aiba conexiune la internet ( merge fara internet )
sau sa aiba si el aceasta aplicatie ( nu neaparat dar am trimis sms Samsung galaxy - Nokia n85 si a mers )
in concluzie este ca si sms al teleonului original are aceleas functi doar ca asta vine cu niste chesti in plu s