| Lindoro a întrebat:

Ce s-a intamplat cu programul online tv Sopcast ca mie nu-mi mai functioneaza...la orice post imi arata the channel is offline now.Asa se intampla si la voi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa redesacrci Sopcast, iti recomand versiunea 3.9.6, sa intri pe alt site tv online, ca mywebtv.info, sau sa descarci VLC Media Player, merge si cu asta. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Lindoro explică (pentru anonim_4396):

Prin Vlc pot sa vad posturi Tv? Cum? Am ultima versiune de Sopcast si nu functioneaza.