| Mendyy a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy Advance sau Samsung galaxy Axiom? Eu merg mai mult spre Advance, voi ce ziceti? In special cei au avut aceste telefoane? big grin

1 răspuns:
| kazzot17 a răspuns:

Eu as merge pe axiom din punct de vedere al performantei. are 1.2 ghz, 1 gb ram 4 gb interni o baterie de 2100 pe cand advance are 1.0 ghz 768 rami 2 gb interni si o baterie de 1500. dar designul la advance este mai frumos. insa de pret nu stiu nimic.