| Mendyy a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy Advance sau Samsung galaxy Axiom? big grin Eu merg mai mult spre Advance! Ce ziceti? In splecial cei care aveti aceste 2 telefoane! Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Cand ai zis Samsung Galaxy Advance, te-ai referit la 'S' advance, nu? teoretic, as merge pe S advance, dar in caz ca nu stiai, Galaxy Axiom nu are GSM, deci nu il poti folosi ca sa suni pe cineva in Europa...si eu incerc sa salivez la telefoane de genul asta pe GSMarena, dar asta este cam singurul lucru care pot sa facwinking

1 răspuns:
| Mendyy explică:

Multa lume mi-a mai zis sa iau S Advance, mi-au zis ca e rentabil! Atunci, iau S Advance! Multumesc big grin