| irinusca264 a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy s3 mini, HTC desire x, HTC desire c, HTC rhyme sau Samsung galaxy ace? De telefoanele LG ce credeti? Funda!

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Luam in considerare SAMSUNG GALAXY S3 MINI, HTC DESIRE C si SAMSUNG GALAXY ACE:

-HTC Desire C si Samsung G. S3 MINI sunt lansate in 2012 fata de Samsung G. Ace care e lansat in 2011
-Samsung G. S3 MINI are rezolutie mai mare decat celelalte
-HTC Desire C are HTC Sense 4.0 UserInterface ( care arata super cool smug )
-Samsung G. S3 MINI are 1GB RAM si 8/16 GB SD Card fata de HTC Desire C cu 512MB RAM si 4 GB SD Card.
-Samsung Galaxy Ace il excludem din cauza ca are foarte mica memoria si putini RAMi
-Samsung G. S3 MINI are bluetooth mai avansat (4.0 fata de 3.0)
-Samsung G. S3 MINI are Android 4.1 (Jelly Bean) fata de HTC Desire C cu Android 4.0 (ICS)
-Bateria e mai mare la Samsung G. S3 MINI fata de HTC Desire C

In concluzie Samsung Galaxy S3 e mai bun.
O FUNDA nu strica straight face

| irinusca264 explică (pentru AaNdYy):

Dar HTC rhyme?

| AaNdYy a răspuns (pentru irinusca264):

Este mult sub celelalte 2

6 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Din cauza performantelor si design-ului, a sistemului de operare si ecranului, Samsung Galaxy S3!

| alexhardy a răspuns:

HTC desire c.
LG nu folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| LION007 a răspuns:

Salut! Eu consider ca Samsung galaxy s3 mini este cel mai potrivit deoarece la HTC uneori se blocheaza si in comparatie cu Samsung galaxy ace este de o mie de ori mai bun! In plus tel. LG sunt naspa deoarece la jocuri se misca greu si au touch-ul prost!
Sper ca te-am ajutat!