| irinusca264 a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy ace 2, HTC rhyme, HTC wildfire s, HTC desire, HTC desire s si HTC salsa, TPU? Mie imi place la design cel Mai mult rhyme. Bugetul e 1000-1100 lei.

Răspuns Câştigător
| BIS99 a răspuns:

Asta a fost şi prima mea impresie înainte ca un prieten de-al meu să şi-l cumpere. Chestia este că el vine cu 8 GB, şi are Android, Bluetooth, MP3, GPS, Radio etc. adică toate chestiile care le au şi telefoanele mult mai cunoscute gen Samsung Galaxy II sau i-Phone 3GS.

7 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Galaxy S2, cu siguranta asta este cea mai buna alegere pe care o poti face. Iti recomand urmatorul site de unde il poti cumpara la un pret bun : http://bit.ly/Sya1PO

Daca dintr-un motiv sau altul esti nemultumit de produs, il poti returna in 30 de zile si vei primi banii inapoi pe loc.

| AliveOne a răspuns:

HTC rhyme e cel mai avansat din cele de sus

| BIS99 a răspuns:

Eu zic că niciunul. Dacă ai 1000 de lei, de ce nu vrei să-ţi iei Sony XPeria Play? După mine este cel mai tare telefon. Eu am Samsung Galaxy Mini şi mi-aş dori din tot sufletul să îl schimb cu XPeria Play.

| irinusca264 explică (pentru BIS99):

Mi se pare Mai mult o consola de jocuri decat un telefon

| irinusca264 explică (pentru BIS99):

Nu prea imi place cum arata. As opta Mai degraba pentru HTC rhyme Mai ales ca sunt fata

| BIS99 a răspuns (pentru irinusca264):

Atunci ce zici de HTC Desire HD dacă tot vrei HTC?

| irinusca264 explică (pentru BIS99):

Este Putin cam scump

| BIS99 a răspuns (pentru irinusca264):

Asta a fost şi prima mea impresie înainte ca un prieten de-al meu să şi-l cumpere. Chestia este că el vine cu 8 GB, şi are Android, Bluetooth, MP3, GPS, Radio etc. adică toate chestiile care le au şi telefoanele mult mai cunoscute gen Samsung Galaxy II sau i-Phone 3GS.