| ChisDan a întrebat:

Ce sa imi cumpar de 400 lei(electronice, jocuri)?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Cand aveam eu 14 ani... aveam sute de idei intr-un minutlaughing
insa, nu cred ca te poate ajuta nimeni, stii de ce? pentru ca noi nu stim ce iti place tie si ce nu, nu te cunoastem. insa exista o persoana care te cunoaste si stie exact ce iti doresti: aceea esti TU!

2 răspunsuri:
| XYZsnick a răspuns:

Uite un pont de la mine cel mai ieftin xbox 360 : http://www.moka-pc.ro/periferice/214-consola-jocuri-xbox-360-completa.html\
probabil til lasa si mai ieftin daca ii intrebii, bafta

| Madalina7 a răspuns:

Eu mi-as lua un sims, dar tu fiind baiat cred ca-ti plac consolele deci...