| Λησηумσцѕ a răspuns:

Dupa parerea mea: al doilea ar fi destul de inteligent. Dar sa stii ca nu conteaza aspectul ci interiorul si cat de manevrabil este. Acum depinde si cum il privesti tu. Ambele par destul de Ok dar eu tot pe al doilea l-as alege.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Jipa95 a răspuns (pentru Λησηумσцѕ):

Ce compari tu laptop-ul ala bun cu tableta aia? ca mai mult tableta decat laptop este laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru Λησηумσцѕ):

Fara nici un fel de indoiala, nu m-as duce nici mort catre acea ''tableta'' Asus, este destul de scump, iar daca te duci catre performante, lasa mult de dorit fata de acel laptop Levnovo. Pe laptop mai poti sa bagi un joc puternic, un procesor de 2x mai puternic decat ''tableta'', placa video dedicata, etc. Daca vrei o tableta pe windows, cumpara-ti una, eu, dupa parerea mea acel Asus este o basina foarte scumpa, nu ti-o recomand.

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru Jipa95):

Mi-am dat seama si eu sa stii, iar daca stai sa te gandesti putin tu ai pus intrebarea "Pe care sa mi-l i-au" deci eu decat am ales asa ca nu-mi pasa ce parere ai tu.
Ceau!

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru Jipa95):

Eu mi-am spus parerea, eu cand ma duc sa-mi cumpar ceva de genul asta (laptop, tableta, telefon sau Pc) pe mine ma intereseaza ce au ele in interior si cat de inteligente sunt aspectul conteaza mai putin.
Ceau!

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Uite aici un laptop bun care merita cumparat este si mai ieftin decat cel ales de tine http://bit.ly/1jH5E1w