| TupacShakur a întrebat:

Ce sa intampla daca instalez prea multe aplicatii intr-un telefon cu android in afara ca ramane fara spatiu?
Sa zicem ca instaleaz vreo 200 poate sa se intample ceva?

6 răspunsuri:
| dolyan a răspuns:

Ft multe programe functioneaza in background, cu alte cuv incep sa ruleze indata ce sistemul de operare (android spre ex) porneste. Prin urmare, sustin parerea lui ValyMT2, categoric va merge mai greu.

| TupacShakur explică (pentru dolyan):

Nu sa le tin pe toate sa ruleze in background
sa le am decat instalate
se poate intampla cv?

| LookAtMe a răspuns (pentru TupacShakur):

Se poate strica softu`l.O sa iti ramana blokat ecranu fara sa poti face nimic nici sa-l inchizi

| Rossey a răspuns:

Buna! In primul rand nu o sa se intample nimic daca iti da voie telefonul sa instalezi atatea.Desi nu cred.Singura problema(daca iti da voie) va fi ca vei ingreuna telefonul, memoria si va merge foarte greu.Pana se va incarca memoria, pana vei deschide o aplicatie, etc.

| ValyMT2 a răspuns:

Cred ca merge mai greu.

| LookAtMe a răspuns:

Va merge greu apoi se va strica softu-l