| anonim_4396 a întrebat:

se poate sa instalez android pe un telefon LG?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din cate stiu nu se poate.

| dragon3 a răspuns:

Pai depinde de telefon daca imi spui ce model ai iti pot spune daca iti poti instala android dar sa stii ca ai putea sa iti strici telefonul deci doar tu esti responsabil pentru ceea cea ce faci

| anonim_4396 explică (pentru dragon3):

Am un lgt385...am garantie valabila!

| anonim_4396 explică (pentru dragon3):

Ok! multumes oricum!

| dragon3 a răspuns:

Din pacate pe acest model nu se poate daca aveai lgp700 sau lgp705 sau orice alt model ce incepe cu 7 mergea da la modelul tau nu merge

| Tarcan_Romina_1998 a răspuns:

Da. Eu mi-am instalat.

| sexyjanet a răspuns:

Salut. Cu parere de rau este imposibil sa instalezi android pe orice mobil. Poti doar sa cumperi mobil pe android. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?