| fantimbaland a întrebat:

Ce se intampla cand cineva iti sparge parola la messenger... poate sa-l foloseasca mult timp...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Magnifico a răspuns:

E grav daca iti schimba parola poate sa isi faca cont pe anumite site-uri folosind e-mail-ul tau sau poate sa vorbeasca urat cu cei din lista la tine si sa iti faca probleme. Daca nu a schimbat inca parola si esti sigur totusi ca ti-a spart cineva parola(din cate stiu eu singura metoda este sa o fi stiut sau sa eu fi spus tu),ai o poza noua, un status nou, etc ar fi bine sa iti schimbi tu parola ca sa poti evita toate cele enumerate mai suswinking

| negru30 a răspuns:

Nu mult timp pentru ca-l blestem pana se " usuca ca lumanarea la fata focului "

| MadaZuza a răspuns:

Tu ce crezi? Daca iti stie parola poate sa faca tot ce vrea cu ID-ul tau straight face

| fantimbaland explică (pentru MadaZuza):

Cineva mi-a zis ca contul se va bloca...acum eu cand imi bag id si parola mea imi scrii ca contul este blocat...si