| c0pil1n a întrebat:

Ce se intampla daca fac backup and restore la windows?
Am reinstalat windwos 7 doar ca merge in lag tot timpul league of legends! Daca fac un backup o sa revina la windows-ul dinainte? L-am schimbat ca aveam virusi si multe programe aiurea

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Eu cred ca nu stii ce inseamna notinea de backup si restore.
Backup de obicei face windowsul automat la anumite intervale, se salveaza setarile, registrii si anumite programe, poti face backup normal.
Si in caz ca ai virusi / ai facut nu stiu ce setare si nu mai pot reveni la normal, se da restore si ai totul salvat si la fel ca atunci cand ai facut backup.
Daca faci backup si restore in acelasi timp e ca si cum scoti un ou din frigider si il pui la loc laughing
Probabil nu ai instalat bine driverele sau ai un windows care nu este bun (o versiune naspa piratata).
Eu zic sa chemi un prieten sa ti-l faca calumea, probabil daca se blocheaza jocul si inainte nu se bloca, hardul e pe duca sau placa video, a mai fost curatat calculatorul? nu totul tine de windowswinking