| TheExpert01 a întrebat:

Ce se intampla daca formatez :C? Mi se sterge Windows-ul? funda! si ce programe raman si care nu

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Daca formatezi partitia stergi tot ce ai instalat acolo

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se sterge tot ce ai pe respectiva partitie, inclusiv windows ul daca il ai instalat acolo

| lpavel a răspuns:

Formatarea la C se poate face numai atunci cand reinstalezi windows-ul si se sterge absolut tot nu mai ramane nimic. Formatarea windows-ului se face pentru curatarea calc. de virusi si alte erori.

| razvitzi a răspuns:

Windows-ul in 99% din cazuri se afla in C! daca formatezi C nu o sa mai gasesti nimic din programele instalate in "program files". Nu uita ca "My Documents", "My music", etc. chiar si "Desktop" se afla pe C.

| dorelmarc a răspuns:

Exista.o.solutie.i.dai.reparare

| Moonlight123 a răspuns:

Daca formatezi :C trebuie sa reinstalezi si windowsul