| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca imi expira windowsul?

7 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Se alterează și dacă îl folosești te îmbolnăvești.

| WR104 a răspuns:

Cauti un loader pe net pentru activare.
Succes!

| pwp a răspuns:

Trebuie reinstalat..altfel nu se mai deschide PC-ul happy

| xCatalin222222 a răspuns (pentru pwp):

Pc-ul se va deschide oricum happy si nu vei avea probleme, doar ca o sa te atentioneze mereu atunci cand aprinzi pc-ul.

| raidxp a răspuns:

happy happy happy o putrezit? ai temeri? stai linistit

| creatza1 a răspuns:

Buna,daca iti expira windowsul, dupa o perioada o sa-ti mearga intepat pc-ul chiar o sa-ti apara niste chestii, se restaretaza singur. Mie cand mi-a expirat windowsul nu l'am schimbat imediat dupa o perioada de o luna cam asa si mi s-a inchis dintr'o dat pc-ul si nu m'ia mai mers, a trebuit sa merg sa'l reinstalez neaparat big grin

| Negrea_Alexandru_1990 a răspuns:

Salut ma poate ajuta s pe me cineva co o problema?