| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca imi pica curentul in timp ce mobilul era conectat la PC prin USB? Pateste telefonul ceva?

5 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Problema e atunci cand vine inapoi nu cand pica. Si oricum telefonul nu pateste nimic, stai linistit.

| onelove a răspuns:

Daca cumva faceai update la soft cand a cazut curentul s-ar putea sa ai probleme cu el si sa trebuiasca rescris softul, dar in rest nu pot aparea alte probleme.

| ka2 a răspuns:

Posibil sa se arda...

| Uana_5406 a răspuns:

Nu.

| dewoo a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, deoarece se intampla aceeasi chestie ca si cum l-ai deconecta tuwinkingadica nimic!
Si oricum in caz ca ai conectat telefonul in timpul unei ridicari de tensiune, acest surplus de tensiune il suporta sursa. Bafta