| MysteryMen a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare. Eu folosesc laptopul99.9% din timp conectat la priza. As vrea s scot bateria din el nu imi este frica in cazul unei caderi de tensiune deoarece pot folosi lapropul pe UPS-ul d la calculator. Mie imi este frica on timp ce se poate intampla cu laptopul stand cu atata tensiune in el si ce se intampla cu acea tensiune pentru ca sunt convins ca el cu consuma tot curentul care intra. Dau funda pentru ajutor!

2 răspunsuri:
| Vladutzy2000 a răspuns:

Pai eu țin în priza laptopul fără baterie, în cazu unei căderi de tensiune bag bateria care este full încărcată.

| MysteryMen explică (pentru Vladutzy2000):

Nu imi este frica d o cadere de tensiune deoarece am ups. Intrebarea? mea este ce se intampla cu tot curentul care intra in laptop pentru ca sunt sigur ca nu il consum pe tot. De cand tii laptopul fara baterie