| skyn a întrebat:

Ce se intampla daca sterg tot de pe un telefon cu android? Nu va ma functiona?

5 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Vrei sa zici resetare de fabrica? daca da iti va sterge muzica, poze, setari si contacte din telefon.nimic altceva.

| skyn explică (pentru bushyalex):

Nu...deci daca dau delete la tot de pe telefon folosind usb...pe calculator

| bushyalex a răspuns:

Nu..stergi doar documete si date..androidul il sterg cu un program depinde de marca telefonului

| skyn explică (pentru bushyalex):

Si daca pierd absolut tot...programele telefonului din fabrica......trebuie sa-l resoftez?

| bushyalex a răspuns (pentru skyn):

Nu stergi programele de fabrica..nu are cum.