| anonim_4396 a întrebat:

Ce se merita dintre Samsung Galaxy S4 mini sau Samsung Galaxy S3, va rog si sa justificati raspunsul...

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Depinde de nevoiile tale. eu prefer un telefon mare pana in 5.2 inch, deci as merge pe s3 pentru ca e chiar foarte bun si nu e depasit.chiar daca apare s5 pana si s2 merge chiar foarte bine la unele aplicatii care are nevoie de mai multa procesare grafica. Daca vrei functii si un ecran mai mic ia s4 mini. Eu as merge pe s3 bafta!

4 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Samsung galaxy s3 are ecranu mai mare si e frumos

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu unul iti recomand sa iti iei un S3 daca nu ai destui bani pentru un S4.

De fapt toata treaba cu S4 mini este o chstie de marketing... au vazut ca au avut succes cu s4 asa ca s-au gandit sa scoata si un telefon care sa se cheme "s4 mini" sa vanda mai mult.

Uite unde il gasesti la un pret bun: http://bit.ly/1gXhggl

| restroccck a răspuns:

Mai bun e S3 deoarece face poze frumoase si are memorie multa happy

| BBnikki a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7788,6330

Nu stiu cum sa te sfatuiesc. Poti alege ceea ce ai tu nevoie... spre exemplu, daca vrei sa faci poze reusite, alege S III, desi au acelasi numar de mp, el face poze mult mai clare.
In ceea ce ma priveste, as alege S IV mini pentru ca este mult mai compact, dragut si feminin.