| Mark2012012 a întrebat:

Ce setari aleg pentru a conecta tableta cu sistem de operare android la pc? Va rog spuneti-mi setarile in engleza.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tableta este Samsung descarca si instaleaza in pc Samsung Kies.Iti recomand sa te conectezi cu cablu de date.Iti poti inregistra tableta si pe site-ul oficial Samsung.

| supermdmario a răspuns:

Usb,wi-fi,bluetoooth,depinde ce vrei sa faci.
daca vrei internet pe tableta,wi fi, trebuie sa ai acces point pe pc.
daca vrei sa transferi fisiere, usb sau wi fi.-descarca din google market-aplicatia Airdroid.
de asemenea, prin bluetooth, daca ai un adaptor de bluetooth pe camputer.