| Mark2012012 a întrebat:

Cum instalez pe tableta mea cu sistem de operare android jocuri si aplicatii de pe site-uri neoficiale? Am inteles ca se bifeaza sau se debifeaza o setare din meniul tabletei. Daca se poate, va rog spuneti-mi setarile in engleza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sectiunea securitate este o optiune in romana numita " surse necunoscute " care daca este bifata iti permite sa downloadezi de pe orice site. In engleza probabil se numeste unknown sources sau ceva de genul.

| PinkyMoneybay a răspuns:

Acasa>>meniu>>setari>>aplicatii>>surse necunoscute