| IulianMarian a întrebat:

Ce setari pot face la Discord sau la PC, ca sa nu ma aud la celalalt participant in conversatie? Am facut atatea setari la Discord si PC, degeaba... tot ma aud. Ce pot face? Mersi.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

V1. Pui mana pe microfon, te intorci in directia opusa si vorbesti in soapta. La nevoie faci si zgomot langa microfon, de exemplu cu o rasnita de cafea...
v2. Iti faci un adaptor cu intrerupator pentru microfon sau dai volumul microfonului la 0 sau "Mute" (in mixer)