| Tiberiu4 a întrebat:

Ce sistem audio mi-ati recomanda care sa se auda tare sa fie rezistent. si toate alea m-am gandit la un genius 5.1 din lemn are un prieten si scoate chiar bine sistemul sa fie pana in 400 lei plss funda+voturi

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ceva decent in banii aia nu ai decat geniusu sau eventual ceva second hand dar nu sunt adeptul manei a 2-a
ia-ti geniusu daca iti place cum se aude

| Tiberiu4 explică:

Rares poti sa imi spui si pretul te rog?

| RACJDNDB13 a răspuns:

Sall.iti recom un 2.1 stiu ca nu respect suma oferita de dvs dar n-o sa regreti incearca behringher 2xvs1520 1x Vp1800s amp ep2000