| anonim_4396 a întrebat:

Ce sistem de operare imi recomandati pentru un calculator cu procesor Intel Core 2 Duo si 2G de RAM

4 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Windows 7 clar fara sa te gandesti, plus ca windows 7 are o optiune de backup integral al sistemului de operare si in caz de ceva naspa faci o restaurare in 15 minute cu tot ce ai inclus in el in momentul in care ai facut backup-ul.

| unicka a răspuns:

Acum depinde si de drivere pe care le ai la calculator, pentru ce sistem sunt facute. cel mai bine te uiti la drivere sa vezi pe ce sistem ruleaza cel mai bine.

| sckorpion a răspuns:

Daca vrei cu tot dinadinsul sa iti mearge bine ( dar gasesti programe compatibile mai greu ), poti urma sfatul lui Alien. Daca nu, Windows XP e mereu bine-venit! ( atata timp cat ai un CD mereu la indemana pentru un reinstall scurt cand merge greu! )

Răspuns utilizator avertizat