| Rάđü a întrebat:

Ce site-uri pot accesa gratuit de pe telefonul mobil in reteaua orange?

Răspuns Câştigător
| 1Costi1 a răspuns:

Unu

4 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

N-am auzit sa existe taxa pentru accesare site pana acum. Orice site poate fi accesat in mod public daca este conceput pentru asa ceva. Problema o ai la redarea aplicatiilor Flash (daca telefonul nu suporta asa ceva) sau eventual la treansferul inclus in abonament.

| MoreTime a răspuns:

Nu poti accesa niciun site gratuit daca nu ai optiune de internet gratuit pe telefon, iar daca ai optiunea Wap Unlimited activata poti accesa orice site gratuit.
Soo, activeaza-o!

| Rάđü explică:

Nu am nici o problema, pot accesa site-uri dar platesc.

| Rάđü explică:

In reteaua Vodafone poti accesa peste 40 de site-uri gratis daca ai abonament.