| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot accesa net pe telefon gratuit in reteaua Vodafone?

4 răspunsuri:
| pnker a răspuns:

Nu poti. Inainte, la cartela pre-paid, exista posibiltatea ca alt cineva care are tot o cartela pre-paid, sa iti trimita saptamanal 15 mb de net valabili 24 de ore dar acum nu mai e valabila chestia asta.

| ZuuZaa a răspuns (pentru pnker):

Dar la Orange se poate sa ai net pe telefon pana la ora 17:00 pe timp de o luna sau zi intreaga timp de o saptamana...

| pnker a răspuns (pentru ZuuZaa):

Asta e optiunea Orange Young din cate stiu. La Vodafone exista o optiune asemanatoare prin programul Vodafone pentru tineri, care iti creste mult traficul de date. De exemplu, daca la optiunea de 5 euro pe pre-paid ai 15 mb trafic, odata ce o activezi ai 150 de mb.

| ZuuZaa a răspuns (pentru pnker):

Ok mersi mult :*